Hoş geldiniz, Teknodestek Soru&Cevap sistemi sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Eğer isterseniz canlı destek almak için 11820 Teknoloji Destek Hattını arayabilirsiniz.

tenda v300 modem vdsl internet bağlantısı için TİVİBU ayarlarını resimli olarak gösterebilir misiniz? Teşekkürler.

0 oy
15 Ekim 2017 Modem kategorisinde victor (120 puan) sordu
Tivibu yayınlarını ADSL tarifesine tabi iken alabiliyordum. Hipernet tarifesine geçince VDSL modem aldım (Tenda v300) ve modemi kurdum internet bağlandı. İlk bir kaç gün kendi yaptığım modem düzenlemeleri ile Tivibu yayını da izledim. Ancak bir kaç gün sonra yayın kesildi ve halen uzun süredir Tivibu yayını alamıyorum. "mvp21205-sunucuya bağlanamadı"şeklinde hata kodu veriyor. Tivibu arıza kaydı sonucu gelen servis sorunu çözemedi. Sorunun modemde olduğunu ima ediyorlar ancak ben Tivibu ayarları ile ilgili olduğunu sanıyorum.

1 cevap

0 oy
25 Ocak 2018 yasiner (750 puan) cevapladı
Merhaba, https://teknodestek.com.tr/tenda-d151-ve-tenda-d301-modem-kurulumu-ve-tivibu-ayarlari-nasil-yapilir-resimli-anlatim/ adresinden takip ederek ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz. Modeminizin modeli değişik olsa da ana hatlarıyla kurulum bu şekildedir. Bu ayarları yaptıgınız halde olmuyorsa modeminiz ip tv sistemini destekleyen bir modem olmayabilir. Alt yapınıza uygun modemleri 0850 532 1 724 numarasından temin edebilirsiniz.
Hoş geldiniz, Teknodestek sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
TeknoDestek TV'ye Abone Ol
...